Nasze produkty

Areon to europejska marka odświeżaczy powietrza

Nasze produkty cechują specjalnie wyselekcjonowane zapachy, ciekawy design i przystępna cena.
Wszystkie produkty marki Areon wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów pochodzących od czołowych europejskich producentów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową i wybrania czegoś dla siebie.

Najpiękniejsze zapachy świata

Katalog produktów

Gdzie kupisz nasze produkty

Supermarkety:

Stacje paliw:

oraz:
sklepy motoryzacyjne, hurtownie motoryzacyjne, hurtownie chemiczne, punkty autodetailingu, myjnie samochodowe

Partnerzy

Dział handlowy

Rozalia Lubicz - Gembalska

Dyrektor Handlowy
Tel. 33 821 3025 wew. 23

rozalia@areon.pl

Piotr Biel

Dyrektor ds. Sprzedaży

Tel. 661-538-113

piotr.biel@areon.pl

Krzysztof Kosecki

woj. opolskie, świętokrzyskie i podkarpackie
Tel. 502 792 644

Krzysiek@areon.pl

Piotr Wirkijowski

woj. małopolskie i lubelskie
Tel. 502 798 214

Piotrek@areon.pl

Robert Piątek

woj. zachodnio-pomorskie
Tel. 789 467 378

robert@areon.pl

Sebastian Mikołajski

woj. Śląskie

Tel. 502-942-311

Maciej Gawryszewski

woj. mazowieckie
kom. 789 215 994

maciej@areon.pl

Grzegorz Wincenciak

woj. dolnośląskie i łódzkie
Tel. 502 926 730

Grzegorz@areon.pl